ПРО НАС

Розвивайте свій бізнес разом з нами

Компанія SmelaWood – це прогресивне підприємство деревообробної галузі України. Основний напрямок діяльності нашої компанії є виробництво дубової ламелі сортів А, В, С, D. Також широкий ссортимент продукції:

Для виробництва готової продукції ми застосовуємо  технологію перехресне склеювання ламелі за допомогою спеціального клею D4 Akzo Nobel, вся продукція має гарантовану стабільність розмірів. Тришарова та п’ятишарова структура паркетної дошки забезпечує подвійну гарантію стійкості. Верхні шари та основа виконані з дубової ламелі товщиною 4 мм, між ними знаходиться серцевина, також із натуральної деревини сосни або берези. Три шари схрещуються та чергуються для збільшення міцності та стабільності готового виробу.

smelawood_logo

Покупцям: Найбільшими споживачами нашої дубової ламелі є виробники паркету та паркетної дошки в Європі. Взаємна довіра з часом розвивається між надійними партнерами і дозволяє легко вести бізнес разом. Ми можемо виготовити дубову ламель згідно ваших потреб.

Постачальникам: SMELAWOOD регулярно закуповує свіжорозпиляну дубову дошку та ламель для підтримки свого асортименту на складі. Також підприємство надає послуги з розпилу дошки та бруса в ламель, сушіння та калібрування ламелі. Ми працюємо, щоб забезпечити зв’язок з клієнтами та постачальниками. Довгострокові відносини з постачальниками є важливою складовою стратегії закупівель нашої компанії.

З приводу закупівель та щодо цін – надішліть листа із запитом за адресою a-kondrat@ukr.net