ПРО НАС

«СМЕЛА ВУД» (SMELA WOOD) (ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ ТУРБОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД»)ВИРОБНИК ДУБОВОЇ ЛАМЕЛІ. ТОЧНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА ВИСОКА КВАЛІФІКАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ, ЩО ВІДПОВІДАЄ НАЙВИЩИМ СТАНДАРТАМ.

Компанія «Смела Вуд» (Smela Wood) – високоефективне підприємство деревообробної галузі України. Дубова ламель нашого виробництва застосовується для виготовлення паркетної дошки та елементів декору. Наша продукція широко відома на вітчизняному та європейському ринках.
Сучасне обладнання, що дає змогу працювати із високою точністю, кваліфіковані фахівці, які володіють унікальними знаннями й навичками роботи з цінними породами деревини – усе це є гарантією високої якості продукції.

Основна продукція підприємства — дубова ламель товщиною від 3,0 mm до 6,2 mm, довжиною до 3 000 mm та шириною від 96 mm до 305 mm. Допуски та розміри можуть бути змінені відповідно до індивідуального замовлення.

Ефективна технологія виробництва ламелі дає змогу отримати заготовки максимально високої якості із збереженням природних фізичних властивостей, кольору та фактури деревини. Ми тісно співпрацюємо з деревообробними підприємствами, лісництвами і лісовими господарствами Черкаської області та всієї України.

ВИРОБНИЦТВО ЗАВОДУ “СМЕЛАВУД” (SMELAWOOD) УКОМПЛЕКТОВАНО ПЕРЕДОВИМ ВИСОКОТОЧНИМ ОБЛАДНАННЯМ:

  • Поздовжньо-розпилювальні верстати Serra (Німеччина)
  • Ділильні верстати Wintersteiger (Німеччина) і Stenner (Англія)
  • Сушильні камери Termolegno (Італія)
  • Фрезерно-калібрувальні верстати ROTOLES 400 D-S (Словенія)
  • Унікальні форматуючі верстати власної розробки
  • та інші
ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ТОЧНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ДОЗВОЛЯЄ ОТРИМАТИ ПРОДУКЦІЮ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ІЗ НАСТУПНИМИ ДОПУСКАМИ:
Допуск по товщині: +/- 0,15 mm

Допуск по ширині: -0/+1.5 mm

Допуск по довжині: -0/+2 mm

ВІДХИЛЕННЯ від лінійності по довжині (банан): <<  1 mm

ВОЛОГІСТЬ:  6-8%

      Якісне сортування, дотримання температури та вологості зберігання, надійне пакування дозволяє отримати продукцію відповідно до вимог контрактів. Підтвердженням чому служать схвальні відгуки наших партнерів.

“СМЕЛА ВУД” (SMELA WOOD) переробляє ,біля 15 000 м³ європейського дуба на рік.

ПОКУПЦЯМ:

Найбільшими споживачами нашої дубової ламелі є виробники паркету та паркетної дошки в Європі. Взаємна довіра з часом розвивається між надійними партнерами і дозволяє легко вести бізнес разом. Ми можемо виготовити дубову ламель згідно ваших потреб. Якщо вам потрібні зразки нашої продукції за певними вимогами та розмірами, то будьласка, надішліть свою специфікацію на адресу 0678502828@ukr.net

 

 

ПОСТАЧАЛЬНИКАМ:

SMELAWOOD регулярно закуповує свіжорозпиляну дубову дошку та ламель для підтримки свого асортименту на складі.Також підприємство надає послуги з розпилу дошки та бруса в ламель, сушіння та калібрування ламелі. Ми працюємо, щоб забезпечити зв’язок з клієнтами та постачальниками. Довгострокові відносини з постачальниками є важливою складовою стратегії закупівель нашої компанії.

З приводу закупівель та щодо цін — надішліть листа із запитом за адресою a-kondrat@ukr.net